Articles
מאמרים

שתלי סיליקון – 5 מיתוסים (ולמה הם לא נכונים)

מראה האסתטיקה הנשית קשורה ברוב הפעמים למראה גודל ונפח החזה שלהן, נושא זה הביא נשים רבות לבחור לעבור ניתוחי חזה הכרוכים בהחדרת שתלי סיליקון למראה מושלם לשדיים שלהן כפי שהיו רוצות להראות. עם זאת, נשים רבות חוששות לבצע ניתוחים מסוג זה לנוכח השמועות לגבי שתלי הסיליקון וניתוחי החזה בכלל שברובם אינם נכונים והגיע הזמן לנפץ את המיתוסים הללו.

לפניכן 5 מיתוסים על שתלי סיליקון אשר אינם נכונים ושוללים סכנה כלשהי:

  1. שתלי סיליקון יש להחליף כל 10 שנים: לא נכון. השתלים מיועדים לשנים רבים, בעיקר החדשניים מביניהם בעלי מעטפת סיליקון עבה ועמידה יותר. הסיליקון במעטפת צמיגי וניתן לשמר את צורתו, ויש צורך להחליף את השתלים רק כאשר יש חשש ממשי לדליפה.
  2. שתלים מסרטנים: לא נכון. שתלי סיליקון נבדקים באופן שוטף בצורה מקיפה במחקרים מדעיים ונמצאו בטוחים לגמרי לשימוש. גם נשים שחלו בסרטן השד ויש להן שתלי סיליקון, הוכח כי אין קשר בין השתלים למחלה.
  3. בדיקות ממוגרפיה גורמות נזק לשתלים ועלולים לפגוע בהם: לא נכון. הטכנולוגיה כיום מאפשרת יצור שתל בעל מעטפת חזקה מאוד אשר אינה נקרעת בקלות. השתלים חייבים להיות עמידים בלחץ של כ-300 ק"ג, הרבה מעבר למה שגוף האדם יכול לסבול. מכאן שכל עוד השתל תקין, בדיקת ממוגרפיה אינה מסכנת את שלמותו או גורמת לו לנזק.
  4. שתלי סיליקון מפריעים להנקה: לא נכון. על פי השיטות הרפואיות המתקדמות כיום מקובל להכניס את השתל עמוק אל תוך רקמת השד או השריר כך שלמעשה אין מגע בין השתל לרקמת השד וצינוריות החלב.  ואישה שהרתה ורוצה להניק ועברה ניתוח להגדלת חזה עם שתלי סיליקון יכולה להניק בבטחה ללא חשש לבריאותה או של הרך הנולד.
  5. הבדלי לחץ אוויר מסוכנים לשתלי סיליקון: לא נכון. השתלים מכילים ג'ל סיליקון בלבד ולא נפח אוויר לכן אינם משתנים כאשר לחץ האוויר יורד או עולה ואין כל סכנה או מניעה לעלות לטיסה לאחר ניתוח הגדלת חזה. גם במקומות גבוהים בהן לחץ האוויר והחמצן דלילים אין שום סכנה לשתלי הסיליקון או לבריאות האישה.

אל תזנחו את הרצון שלכן לחזה שופע בגלל מדע-רחוב לא מדוייק ומזיק

מיתוסים אלה ועוד רבים אחרים, הוכחו כלא נכונים ואינם מהווים סכנה כלשהי. עם זאת חשוב להיבדק ולהתייעץ עם רופא מנתח כירורגי מקצועי המתמחה בסוג ניתוחים זה והעובד עם השתלים התקניים ביותר העומדים בכל התקנים הנדרשים. ד"ר שגית משולם דרזון, הינה מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, משמשת כרופאה בכירה ומנהלת תחום הכירורגיה המשחזרת של השד בבית החולים בילינסון. מנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח, ומבצעת ניתוחי חזה מכל הסוגים תוך שימוש בשתלי סיליקון איכותיים ביותר. במהלך הניתוח הנמשך בין שעה לשעה וחצי תחת הרדמה כללית, יבוצע חתך ברקמת השד בהתאם לתכנון המוקדם ומבנה השד. לאחר מכן יוחדרו השתלים בהם משתמשת ד"ר שגית משולם דרזון ואשר בנויים מעטפת עמידה ותכנם הוא סיליקון במרקם ג'לי צמיג שאינו דולף גם במצבים הנדירים בהם ישנו קרע בשתל. השתל הוא עמיד ביותר ואין הכרח להחליפו תוך פרק זמן מוגדר וידוע מראש. אם גם אתן מבקשות שדיים מלאים יותר ונשיים יותר, דר' שגית משולם דרזון תשמח לסייע לכן להשיג את המראה המבוקש תוך כדי הקפדה על מראה טבעי ויפה שתלים איכותיים ומותאמים לצרכים שלכן, לאורך זמן ולשביעות רצונכן.

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
077-997-44-53
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:

לכל המאמרים»
שינוי גודל גופנים