ד״ר שגית משולם דרזון

כאחראית על תחום שחזור השדיים, במרכז הרפואי 'רבין', אני פועלת מתוך תחושת שליחות עמוקה, למען נשים עם סרטן שד. באותה התלהבות ואהבה, אני מנתחת נשים כמוני וכמוך שהשנים שחלפו, הלידות וההנקות שינו את מבנה גופן, כשהמטרה אינה להפוך אותך למישהי אחרת, אלא לגירסה קצת יותר צעירה, טבעית ושלמה עם עצמך.

כל מה שאת צריכה לדעת על ניתוח הגדלת חזה טבעית

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
073-75-999-70
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:


BREAST

ניתוח הגדלת חזה טבעית

ככירורגית וכאשה, בתחום שבו מרבית הכירורגים הפלסטים הם גברים, אני יכולה להבין את מכלול השיקולים הפיזיים והנפשיים עימם את מתמודדת, כשאת עומדת מול המראה, ושוקלת לעבור ניתוח הגדלת חזה על מנת לשפר את המראה החיצוני שלך. כמומחית בכירורגיה פלסטית, ומנהלת היחידה לשחזורי שד בבית חולים בילינסון, צברתי ניסיון רב, פגשתי וניתחתי נשים רבות. מתוך ההיכרות הזו, קיימת בי הבנה עמוקה לכך שלמראה השד יש חשיבות רבה, לתפיסת הגוף שלך כאשה ולתחושת הנשיות שלך. אציג בפניך את שתי השיטות המובילות כיום, לתוצאה טבעית בניתוח הגדלת חזה:

הגדלת חזה עם שתל סיליקון: בניתוח זה מושתל שתל סיליקון, לרוב מתחת לשריר החזה הגדול. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ונמשך כשעה וחצי. שתלי הסיליקון בנויים ממעטפת עמידה ותכנם הוא סיליקון במרקם ג'לי צמיג שאינו נוטה להתפזר גם במצבים הנדירים בהם ישנו קרע בשתל. בכדי להגיע לתוצאה טבעית ומדוייקת, אנו עורכות פגישת ייעוץ ובה, בסיועה של מצלמה תלת ממדית אנו מחליטות על צורת השתל וגודלו. התוצאה הטבעית של הניתוח, תשמח אותך בכל פעם שתביטי במראה.

הגדלת חזה עם הזרקת שומן: ניתוח זה מתאים לנשים המבקשות לגדול במידה אחד של החזיה לכל היותר או רק למלא את מעטפת השד שהתרוקן עם השנים או לנשים שאינן מעוניינות בשתל סיליקון. בניתוח זה נשאב שומן מאזור הבטן או המתניים ומוזרק אל השד (כמובן שיש צורך בעודפי שומן מסויימים בבטן או במותניים לצורך כך). הניתוח נעשה בהרדמה מקומית או כללית ונמשך כשעה וחצי. את תתעוררי מהניתוח ללא חבישה ועם פלסטר קטן על שני פתחי הזרקת השומן, בניתוח זה מתקבלת תוצאה מאד טבעית, רכה ויפה ולא ישאר לך שום סימן מהניתוח, גם כאשר תלכי לים.

BEFORE / AFTER

איך תיראי אחרי הניתוח?

את כבר בטח סקרנית לדעת איך תראה התוצאה של הניתוח שלך. לחצי פה לתמונות לחצי פה לתמונות לפני/ אחרי של ניתוחי הרמת חזה טבעית.

REFERENCES

לקוחות מספרות על ד״ר שגית משולם

"את זה אני לא אשכח בחיים. היא תפסה לי את היד, חיבקה אותי ואמרה לי - אני פה".
שרית

"ראיתי רק מהמבט שלה, שהיא יודעת ומבינה בדיוק מה אני צריכה".
יעל

MUST KNOW

חמישה דברים שחשוב לך לבדוק לפני שאת מחליטה מי הרופא שינתח אותך

  • חשוב מאוד ללמוד ולהכיר היטב את הניתוח אותו את עומדת לעבור. פני לך זמן כדי לקרוא בהרחבה על הניתוח, הטכניקה, לצפות בתמונות לפני ואחרי ולהבין לעומק את ההליך.
  • הדפיסי לך תמונה של צורת החזה שאת אוהבת והיית שמחה לקבל אחרי הניתוח, והביאי את התמונה לפגישה הראשונה עם הרופא המנתח. בואי לפגישת הייעוץ מוכנה עם רשימת שאלות והציגי לו את התמונה כדי לתאם ציפיות. הרי אין טוב יותר ממראה עיניים!
  • התייעצי עם חברות ונשים שעברו את הניתוח, רצוי כאלה עם מבנה גוף דומה לשלך. נסי לקבל מהן מידע נרחב ככל האפשר על תהליך הבחירה שלהן, על הניתוח עצמו, על ההתאוששות ועל התוצאה.
  • קבעי לפחות שתי פגישות ייעוץ עם שני רופאים מנתחים בכדי להשוות מקצועיות, ניסיון, תוצאות ולא פחות חשוב… כימיה! בדקי עד כמה הרופא קשוב לך, מבין את הצרכים שלך, והאם נוח לך במחיצתו סמכי על האינסטינקטים שלך, הם לא טועים.
  • הקשיבי להמלצת הרופא לגבי הגודל וצורת השד המתאימה לך. בקשי לראות תמונות של ניתוחים שהוא ביצע ובקשי המלצות. אל תשכחי לצאת מהפגישה עם מספר טלפונים של מטופלות ולהתקשר אליהן כדי לוודא שהן אכן מרוצות מהתהליך. בהצלחה!
ד"ר שגית משולם דרזון. המנופים 2 Sea View (בניין צפוני), הרצליה פיתוח, קומה 4     073-75-999-70
© כל הזכויות שמורות לד”ר שגית משולם דרזון אין להעתיק, לצלם קטעי טקסט או תמונות בכל אמצעי מדיה