איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי?: הרפואה האסתטית כיום נחשבת לתחום מבוקש בכל הקשור לביצוע ניתוחים אסתטיים שונים כמו: ניתוחי אף, ניתוחי הגדלה/הקטנה/שחזור חזה, ניתוחי פנים, עיצוב הגוף ועוד. עם זאת, מומלץ לכל מי שמעוניין לבצע ניתוח פלסטי וכל עוד זה נתון לבחירתו, לבצע בדיקה יסודית בנושא ולדעת איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי שייתן לכם את ההרגשה שאתם בידיים טובות. ניתוח פלסטי הוא ניתוח שטומן בחובו גם סיכונים. לכן לפני שמתמסרים לידו של המנתח, כדאי לבדוק ולברור היטב את הרופא ואת המכון שבו תעברו את הניתוח. 

איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי? הנה כמה עצות:

איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי? פונים למומחה רפואה אסתטית!

אחת הרופאות הכירורגיות והמנתחות הפלסטיות המתמחות בתחומי הניתוחים הפלסטיים, הקוסמטיים והאסתטיים המובילות בארץ היא ד"ר שגית משולם דרזון בעלת הניסיון והמוניטין הרב שנצבר במהלך השנים. ד"ר שגית משולם דרזון רופאה מנתחת מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת. מומחית בכירורגיה פלסטית.

איך לבחור מנתח פלסטי מקצועי?
ד"ר שגית משולם – חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית

חברה ומרצה בכנסים של האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. מבצעת את עבודתה במרכז הרפואי רבין בבילינסון ומנהלת מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזורים וכן טיפולים קוסמטיים בהרצליה פיתוח. במסגרת התמחותה מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון מגוון של ניתוחים כירורגיים, אסתטיים וקוסמטיים כמו: הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ושחזור חזה לאחר כריתת שד חלקי או מלא. ניתוחי פנים ועיצוב הגוף.

בתהליך הניתוחים הפלסטיים לסוגיהם, תלווה אתכם ד"ר שגית משולם דרזון משלבי ההכנה וטרום הניתוח, במהלך הניתוח ולאחריו וכמובן בכל שלבי ההחלמה. לאור ניסיונה הרב תוכלו להתרשם מעבודותיה השונות בתחום באמצעות תמונות מהימנות ותוצאות מוכחות בשטח. אם גם אתם רוצים לערוך ניתוח פלסטי מכל סוג שהוא ומחפשים מנתח פלסטי מקצועי, אמין, איכותי ויעיל? אתם מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר שגית משולם דרזון ולהינות מיחס אישי וסבלני, מקצועיות ואיכות ללא פשרות ומחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.