הרמת חזה מחירים והמלצות

ניתוח הרמת חזה מבוצע במשולב עם הגדלת חזה אולם אין זה הכרחי תמיד, וישנן נשים רבות שעוברות את התהליך גם מבלי להזדקק לשתלי סיליקון. כחלק מקבלת ההחלטה לבצע ניתוח הרמת חזה, ישנם גורמים שונים אישיים וכלליים שיגרמו לכן לבצע את הניתוח המיוחל. אחד השיקולים הבסיסיים בנושא הוא נושא המחירים וההמלצות על מנתח פלסטי מומחה ומנוסה בתחום.

הרמת חזה מחירים והמלצות בארץ:

מחיר הניתוח נקבע לפי מספר מרכיבים כאשר העלות המרכזית בניתוח היא שכר המנתח. תעריף שעת עבודה של מנתח פלסטי נעה בסביבות ה-4000 ₪  ומאחר והניתוח אורך בין שעה וחצי לשעתיים הרי ששכרו יכול להגיע עד לכ – 8,000 ₪ (מנתח פלסטי מוביל ידרוש ויקבל סכומים גבוהים הרבה יותר). מרכיב נוסף ויקר בניתוח הוא עלות חדר הניתוח, ישנם חדרי ניתוח הגובים מחירים הגבוהים עד כדי 50% יותר מחדרי ניתוח אחרים מה שגורם לייקור המחיר הסופי באלפי שקלים, עלות חדר ניתוח לשעה היא באזור ה- 3,000 עד 4,000 ₪ .

הרמת חזה מחירים והמלצות

במידה ויומלץ לכן בנוסף להרמת החזה גם להוסיף שתלי סיליקון למראה מושלם של החזה, חשוב לקחת זאת בחשבון מבחינת המחירים. מחירו של שתל סיליקון יכול להגיע לכדי 7,000 ₪  כאשר מדובר בשתלים אנטומיים פחות מקובל היום, סוג ואיכות השתלים יכולים לייקר או להוזיל את המחיר באלפי שקלים. חשוב לבחור שתלים איכותיים במידה ויש בכך צורך שכן השתלים כיום אינם מוחלפים.

 

ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על המחירים כמו: אשפוז לילה (800 עד 1,200 ₪), צוות עוזר בניתוח, חזיית ספורט ועוד. כאשר מקבלים הצעת מחיר יש להתייחס לכל מרכיב בנפרד בכדי לבצע השוואת מחירים נכונה בין מספר ההצעות שקיבלתן. בנוסף חשוב להתייחס לא רק למחיר אלא גם למקצועיות הפלסטיקאי ההמלצות עליו וכו'. רמות המחירים בישראל נעות בין 14,000 ₪  (ללא שתלים) ועד למחיר של 25,000 ₪ (עם שתלי סיליקון). מעבר למחירים לא פחות חשוב לבחור ברופא מנתח פלסטי מומלץ בעל ניסיון עשיר בתחום ומוכח. אחת הרופאות המובילות בתחום היא ד"ר שגית משולם דרזון.

 

ד"ר שגית משולם דרזון, הינה אחת הרופאות המובילות בתחום ביצוע ניתוחי חזה כירורגיים פלסטיים. במסגרת תפקידה כמנהלת הכירורגיה המשחזרת של השד במרכז הרפואי רבין בבילינסון וכמנהלת המרפאה לניתוחים אסתטיים וקוסמטיים בהרצליה פיתוח. מבצעת ד"ר שגית משולם דרזון הרמת חזה עם או בלי שתלים. בעברה, ניסיון רב ומצטבר של ביצוע ניתוחים להרמת חזה באיכות ללא פשרות ואחוזי הצלחה מדהימים אשר מעידים עליה עשרות ההמלצות של מטופלות שעברו את הניתוח בהצלחה יתרה. בשל היותה אישה וכרופאה מנוסה ומקצועית, מעניקה ד"ר שגית משולם דרזון, שירותי ייעוץ והכוונה, ומתאימה את סוג הניתוח בהתאם למצבה הקליני של המטפלת, בקשותיה והאפשרויות המגוונות והמוצעות כיום בשוק במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. ניסיונה המקצועי, והייעוץ המלווה בתיאום ציפיות, המחשה באמצעות תמונות, הסברה מפורטת על התהליך מתחילתו ועד לתקופת ההחלמה, מאפשרת לכן להנות משירות מקצועי, אמין ואיכותי שיענה על הציפיות והצרכים שלכן. ולשביעות רצונכן מהתוצאות. לפרטים נוספים, היכנסו לאתר וצרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה ותיהנו ממחירים שווים ואיכות ללא פשרות