ד״ר שגית משולם דרזון

כאחראית על תחום שחזור השדיים, במרכז הרפואי 'רבין', אני פועלת מתוך תחושת שליחות עמוקה, למען נשים עם סרטן שד. באותה התלהבות ואהבה, אני מנתחת נשים כמוני וכמוך שהשנים שחלפו, הלידות וההנקות שינו את מבנה גופן, כשהמטרה אינה להפוך אותך למישהי אחרת, אלא לגירסה קצת יותר צעירה, טבעית ושלמה עם עצמך.

כל מה שאת צריכה לדעת על ניתוח הרמת חזה

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
073-75-999-70
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:


BREAST

הרמת חזה

ככירורגית וכאשה, בתחום שבו מרבית הכירורגים הפלסטים הם גברים, אני יכולה להבין את מכלול השיקולים הפיזיים והנפשיים עימם את מתמודדת, כשאת עומדת מול המראה ומתלבטת האם נכון לעבור ניתוח הרמת חזה, כדי לשפר את מראה החזה שלך. כמומחית בכירורגיה פלסטית, ומנהלת היחידה לשחזורי שד בבית חולים בילינסון, צברתי ניסיון רב, פגשתי וניתחתי נשים רבות. מתוך ההיכרות הזו, קיימת בי הבנה עמוקה לרצון שלך להרגיש טוב יותר עם עצמך מול המראה, בבגד הים ועם בן הזוג. תהליך ההתבגרות, לידות והנקות, שינויים במשקל וירידה כללית בגמישות הטבעית של העור- כל אלו משפיעים במידה רבה על מראה השד, ומפרים את האיזון שבין מעטפת העור שהופכת צנוחה, לתוכן השד שמתרוקן. בניתוחי הרמת חזה מסוימים, די בהידוק של מעטפת העור ואירגון מחדש של רקמת השד. במקרים אחרים, בהם אין מספיק תוכן בשד, יש צורך גם בתוספת של שתל סיליקון קטן או הזרקת שומן בנוסף להידוק העור. ניתוח להרמת חזה יאפשר לך למלא את גביעי החזיה או בגד הים בצורה טבעית ללא צורך בתוספת ריפוד בחזיה. כך שבחופשת הקיץ הקרובה, תרגישי בנוח עם הגוף שלך, יפה ונשית יותר, לשכב על שפת הבריכה או סתם להשתולל במים עם הילדים.

BEFORE / AFTER

איך תיראי אחרי הניתוח?

את כבר בטח סקרנית לדעת איך תראה התוצאה של הניתוח שלך. לחצי פה לתמונות לחצי פה לתמונות לפני/ אחרי של ניתוחי הרמת חזה.

REFERENCES

לקוחות מספרות על ד״ר שגית משולם

"את זה אני לא אשכח בחיים. היא תפסה לי את היד, חיבקה אותי ואמרה לי - אני פה".
שרית

"ראיתי רק מהמבט שלה, שהיא יודעת ומבינה בדיוק מה אני צריכה".
יעל

MUST KNOW

חמישה דברים שחשוב לך לבדוק לפני שאת מחליטה מי הרופא שינתח אותך

  • חשוב מאוד ללמוד ולהכיר היטב את הניתוח אותו את עומדת לעבור. פני לך זמן כדי לקרוא בהרחבה על הניתוח, הטכניקה, לצפות בתמונות לפני ואחרי ולהבין לעומק את ההליך.
  • הדפיסי לך תמונה של צורת החזה שאת אוהבת והיית שמחה לקבל אחרי הניתוח, והביאי את התמונה לפגישה הראשונה עם הרופא המנתח. בואי לפגישת הייעוץ מוכנה עם רשימת שאלות והציגי לו את התמונה כדי לתאם ציפיות. הרי אין טוב יותר ממראה עיניים!
  • התייעצי עם חברות ונשים שעברו את הניתוח, רצוי כאלה עם מבנה גוף דומה לשלך. נסי לקבל מהן מידע נרחב ככל האפשר על תהליך הבחירה שלהן, על הניתוח עצמו, על ההתאוששות ועל התוצאה.
  • קבעי לפחות שתי פגישות ייעוץ עם שני רופאים מנתחים בכדי להשוות מקצועיות, ניסיון, תוצאות ולא פחות חשוב… כימיה! בדקי עד כמה הרופא קשוב לך, מבין את הצרכים שלך, והאם נוח לך במחיצתו סמכי על האינסטינקטים שלך, הם לא טועים.
  • הקשיבי להמלצת הרופא לגבי הגודל וצורת השד המתאימה לך. בקשי לראות תמונות של ניתוחים שהוא ביצע ובקשי המלצות. אל תשכחי לצאת מהפגישה עם מספר טלפונים של מטופלות ולהתקשר אליהן כדי לוודא שהן אכן מרוצות מהתהליך. בהצלחה!
ד"ר שגית משולם דרזון. המנופים 2 Sea View (בניין צפוני), הרצליה פיתוח, קומה 4     073-75-999-70
© כל הזכויות שמורות לד”ר שגית משולם דרזון אין להעתיק, לצלם קטעי טקסט או תמונות בכל אמצעי מדיה