הקטנת חזה

כאחראית על תחום שחזור השדיים, במרכז הרפואי 'רבין', אני פועלת מתוך תחושת שליחות עמוקה, למען נשים עם סרטן שד. באותה התלהבות ואהבה, אני מנתחת נשים כמוני וכמוך שהשנים שחלפו, הלידות וההנקות שינו את מבנה גופן, כשהמטרה אינה להפוך אותך למישהי אחרת, אלא לגירסה קצת יותר צעירה, טבעית ושלמה עם עצמך.

כל מה שאת צריכה לדעת על ניתוח הקטנה חזה

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
073-75-999-70
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:

BREAST

הקטנת חזה

שדיים גדולים וכבדים יכולים להגביל אותך בפעולות היומיום, לגרום לכאבי כתפיים, צוואר וגב, להזעה מוגברת תחת השד ולקושי בהתאמת בגדים. בניתוח הקטנת חזה, אנו מסירים עודפי רקמת שד ועור ע"מ להפחית את גודלם ומשקלם. הקטנת השד מקלה על הכאב וחוסר הנוחות והתוצאה של הניתוח היא לא רק חזה קטן יותר ומתאים יותר למבנה גופך אלא גם מראה רזה יותר וקל יותר לגוף כולו.

ניתוח הקטנת חזה מתבצע תחת הרדמה כללית ומשכו כשלוש שעות. ההקטנה תבוצע דרך חתך סביב העטרה וכן חתך אנכי שיורד מהעטרה כלפי מטה אל הקפל התת שדי. שיטה חדישה זו מבטלת את הצורך בתוספת של צלקת רוחבית תחת השד שהיתה מקובלת בשיטות ישנות יותר וכן תורמת לצורת שד יפה יותר לאורך זמן. יחד עם זאת, בשד גדול במיוחד לעיתים יש צורך בתוספת של צלקת רוחבית מתחת לחזה.

דרך החתך יוסרו עודפי רקמת השד והשד יעוצב למראה קטן יותר וזקוף יותר תוך הרמת הפטמה והעטרה למיקום גבוה יותר.

בזמן פגישת הייעוץ לניתוח, תבדקי ע"י דר' משולם-דרזון, ויוסברו לך פרטי הניתוח להקטנת חזה, צורת החתך, הגודל והצורה הצפויים וסיבוכים אפשריים. תנתן מלוא תשומת הלב לרצונותייך ולשאלותיך, כדי שתתקבל התוצאה הטובה ביותר עבורך.

BEFORE / AFTER

איך תיראי אחרי הניתוח?

את כבר בטח סקרנית לדעת איך תראה התוצאה של הניתוח שלך. לחצי פה לתמונות לחצי פה לתמונות לפני/ אחרי של ניתוחי הרמת חזה טבעית.

REFERENCES

לקוחות מספרות על ד״ר שגית משולם

"את זה אני לא אשכח בחיים. היא תפסה לי את היד, חיבקה אותי ואמרה לי - אני פה".
שרית

"ראיתי רק מהמבט שלה, שהיא יודעת ומבינה בדיוק מה אני צריכה".
יעל

MUST KNOW

חמישה דברים שחשוב לך לבדוק לפני שאת מחליטה מי הרופא שינתח אותך

  • חשוב מאוד ללמוד ולהכיר היטב את הניתוח אותו את עומדת לעבור. פני לך זמן כדי לקרוא בהרחבה על הניתוח, הטכניקה, לצפות בתמונות לפני ואחרי ולהבין לעומק את ההליך.
  • הדפיסי לך תמונה של צורת החזה שאת אוהבת והיית שמחה לקבל אחרי הניתוח, והביאי את התמונה לפגישה הראשונה עם הרופא המנתח. בואי לפגישת הייעוץ מוכנה עם רשימת שאלות והציגי לו את התמונה כדי לתאם ציפיות. הרי אין טוב יותר ממראה עיניים!
  • התייעצי עם חברות ונשים שעברו את הניתוח, רצוי כאלה עם מבנה גוף דומה לשלך. נסי לקבל מהן מידע נרחב ככל האפשר על תהליך הבחירה שלהן, על הניתוח עצמו, על ההתאוששות ועל התוצאה.
  • קבעי לפחות שתי פגישות ייעוץ עם שני רופאים מנתחים בכדי להשוות מקצועיות, ניסיון, תוצאות ולא פחות חשוב… כימיה! בדקי עד כמה הרופא קשוב לך, מבין את הצרכים שלך, והאם נוח לך במחיצתו סמכי על האינסטינקטים שלך, הם לא טועים.
  • הקשיבי להמלצת הרופא לגבי הגודל וצורת השד המתאימה לך. בקשי לראות תמונות של ניתוחים שהוא ביצע ובקשי המלצות. אל תשכחי לצאת מהפגישה עם מספר טלפונים של מטופלות ולהתקשר אליהן כדי לוודא שהן אכן מרוצות מהתהליך. בהצלחה!
ד"ר שגית משולם דרזון. המנופים 2 Sea View (בניין צפוני), הרצליה פיתוח, קומה 4     073-75-999-70
© כל הזכויות שמורות לד”ר שגית משולם דרזון אין להעתיק, לצלם קטעי טקסט או תמונות בכל אמצעי מדיה
Call Now Button
שינוי גודל גופנים