Recommendations

המלצות

"המלצה של שרית על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של יעל על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של יפית על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של מיטל על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של אנה על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של תלמה על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של אפרת על ד"ר שגית משולם- מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של ג'וליה על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של רז על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

"המלצה של יעל ג. על ד"ר שגית משולם - מנתחת פלסטית מומלצת"

ד"ר משולם היקרה,

אני שמחה שקיבלתי את המלצת הכירורגית ופניתי אליך. מהרגע הראשון שראיתי אותך הרגשתי בנוח וזה היה לי חשוב מאוד.

אהבתי את ההסברים המפורטים ואת החיוניות שבך. המעקבים הרבים שלאחר הניתוח, האפשרות להיות אתך בקשר והתשובות המהירות, כל אלה נותנים בי תחושת בטחון. אבל מעבר למקצועיות אני אסירת תודה על האנושיות, האכפתיות, על האוירה הטובה שאת משרה וכמובן על הסבלנות שלך כלפי. ואני גם אוהבת את השיחות הקטנות בנושאי חולין כמו ספרים. כל אלה עוזרים לי לעבור את כל התהליך ביתר קלות.

על כל אלה,

תודה מכל הלב!

"

שגית הנפלאה!

תודה! תודה על התמיכה המקצועית, האדיבה והסבלנית. השליחות כשאת מגיעה ממנה לטפל בבנאדם נגעה לליבי, ולכל מי שמכיר אותך. המקצועיות שלך ותשומת הלב לפרטים מעוררת השתאות. אני אחת מיני נשים ששינית את חייהן ונתת להן הזדמנות ונתיב חדש ללכת בו.

אני שמחה שבחרתי בך

"

שגית היקרה,

תודה מקרב לב על הטיפול המסור, החיוך הרחב, האופטימיות שנטעת בי, הליווי הצמוד לכל אורך הדרך. שזה ממש לא מובן מאליו. אני רוצה שתדעי שאת רופאה מהממת מקצועית וכמובן סבלנית. מאחלת לך הצלחה בהמשך הדרך, סיפוק מהעבודה שאת עושה. וכמובן שלא תפסיקי לחייך. כמו כן מאחלת שייהנו ממך עוד מטופלות, ובעזרת השם ובעזרתך יהפכו במהרה לבריאות. אוהבת ומעריכה

"

ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום .

מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית , אכפתית ,יסודית והתוצאות ידברו בעד עצמן( הכי טבעי שיש) , היא אישה מדהימה.

הרגשתי שאני בידיים הכי טובות !

הפגישה כללה את הסבר הכי מעמיק על הניתוח ונגע בכל הפרטים הקטנים (שכל אישה שעוברת ניתוח צריכה לדעת). וחשוב לציין! שלאורך כל הדרך בפרט אחרי הניתוח משולם הייתה פנויה לכל שאלה וחשש הכי קטן

פשוט *ממליצה בחום*!!!

"

לדר' משולם!

 

הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת.

 

שאי ברכה על פועלך.

"

רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.

 

אז באמת המון תודה וחג שמח!

 

"

שגית היקרה, כמה מילים טובות לא יותר, לא יכולתי לעצור את עצמי או לוותר, בלי לומר לך תודה מלב כן ואמיתי ולהביע בפניך את מלוא הערכתי. לא לוקחת דברים כמובן מאליו. ונכונה להודות בכל שלב על המחשבה ועל הפעולה, על המאמץ ועל האכפתיות הגדולה. תודה וברכה. כולי הערכה, כן ירבו כמותך!

"

שנים שאני מתלבטת לגבי ניתוח להגדלת שדיים ולכן כשהגעתי לדר משולם היו לי הרבה חששות וספקות וכלל לא הייתי בטוחה שאני אכן הולכת על זה.

 

התקשרתי בעקבות המלצה והיה לי ברור שפלסטיקאית אישה אני חייבת לפגוש לפני שאני לוקחת החלטה עם מי  ללכת.  כבר משיחת הטלפון הראשונה עוד כשרק התקשרתי לקבוע פגישה, הרגשתי שיש

מישהו שמבין אותי, ורואה אותי.

האוירה הנינוחה שדר משולם משרה מורגשת כבר כשנכנסים לקליניקה הנעימה, ובכלל, מרגישים שנכנסים למקום עם אנרגיות טובות.

 

בפגישת הייעוץ הראשונית הוסבר לי בפירוט ובאריכות כל  מה שנוגע לפרוצדורה והובהר לי שהדלת פתוחה להתלבטויות/שאלות וכו׳ ואכן כך היה. לאורך כל ההליך דר משולם היתה קשובה לרצונות שלי ומאוד מכבדת.

ההחלמה מהניתוח היתה קלה ולא מלווה בכאבים כמעט בכלל והצלקת בקושי מורגשת וגם את זה אני מייחסת למיומנות ולמקצועיות הרבה של דר משולם.

 

התוצאה בעיני מושלמת, השינוי הוא עדין ויפה ועם זאת מחולל פלאים בדימוי הגוף, פתאום נפתח בפני עולם שלם של אפשרויות לבוש, שלא לדבר על בגדי ים.

 

אם יש בי חרטה על משהו – היא על שלא עשיתי את הניתוח מוקדם יותר.

"

פגשתי לראשונה את  ד"ר משולם לפני קצת פחות משנתיים.

 

בפגישה הוסברו לי מהם כל אופציות האפשרויות מבחינתי והיתרונות והחסרונות של כל אחת מהם.

 

ד"ר משולם הייתה קשובה מאד וענתה על כל השאלות,

 

והפנתה אותי לתמונות כדי לראות מהן התוצאות.

 

מכוון שאני אדם שמתלבט וחוקר לא מעט לפני כל שינוי, מלבד הקריאה באינטרנט, פניתי לד"ר

 

משולם בהמון שאלות גם טלפונית וגם במייל, ותמיד קיבלתי תשובות וכולם עם חיוך והבנה

 

(אפילו ביום שישי).

 

לפני הניתוח התקיימה פגישה נוספת להבהרות נוספות, ואז קדימה לשינוי הגדול.

 

אין לי ספק שהבחירה היתה נכונה, גם בסוג  הניתוח וגם ברופאה המדהימה שליוותה וענתה על כל

שאלה לאחר הניתוח ( והליווי ארך במשך שנה לאחר הניתוח ), התוצאות מדהימות.

"

שגית היקרה,

 

רציתי לאמר לך תודה

 

על מי שאת בשבילי

 

בכל התהליך שאני עוברת.

 

את חייכנית, אנרגטית, עדינת נפש

 

נוטעת במטופלת אופטימיות ענקית

 

נותנת הרגשה שהכל יהיה בסדר,

יודעת בדיוק מה הציפיות

 

של האשה שיושבת מולך,

 

בקיצור מדהימה.

 

מאחלת לך המון סיפוק ממה שאת יוצרת .

 

בהערכה

 

"

ברצוני לפרגן לד"ר שגית על המקצועיות ,האכפתיות ,ההקשבה לצרכיי. תמיד התקבלתי במאור פנים במרפאה ע"י סמדר המקסימה והחייכנית. וכמובן הפנים מדברות בעד עצמן!! השינוי משמעותי אבל נראה טבעי וזה מה שאני אוהבת. תודה על הכל ,שמחה שזכיתי להכירך

"

כל מה שיכולתי לבקש ויותר מזה. עברתי אצל ד"ר משולם ניתוח להקטנת חזה, ומעבר לכך שזו היתה הגשמת חלום עבורי ושאני מאוד מרוצה מהתוצאה, היחס של ד"ר משולם ושל סמדר, אחראית הקליניקה, היה לא פחות ממדהים.
מהרגע הראשון שנכנסתי לקליניקה של ד"ר משולם (כחודשיים לפני הניתוח) ידעתי שאני אנותח רק אצלה ולא טעיתי. הרגישות, האדיבות, הדאגה והאכפתיות שלה הפכו את התהליך להרבה יותר נעים וגרמו לי להרגיש יותר רגועה. גם לאחר הניתוח, הזמינות של ד"ר משולם ושל סמדר (שבימים שלאחר הניתוח דאגה לשאול מדי יום איך אני מרגישה), היתה מעוררת הערכה.
לסיכום, ממליצה בחום!!!

"

גם אני התאהבתי בדר' שגית משולם! מסבירה בגובה העיניים בסבלנות רבה,

רגישה מאוד ואפשר לדבר ולהתלבט איתה ב"שיח נשים"

 

ומעל הכל, מקצוענית!!! ובעלת ידי זהב.  בהצלחה..

"

ד"ר שגית רופא בחסד עליון משכמה ומעלה. מקצועית מאוד ובעלת ידע רב!!!!.אמינה מסבירה פנים עם המון רגש ורגישות. אי אפשר שלא להתאהב בה. בהצלחה מרובה לאורך כל הדרך.

"

ד"ר משולם היא שילוב נדיר של מקצועיות, אכפתיות ואנושיות.
יש לה גישה עניינית ואמתית לפציינטיות שלה.
היא מאד מחוברת לפן האסתטי, ליופי וגם מתאימה ומציעה לכל אחת את מה שנכון לה באופן אישי.

אין לי מה להוסיף חוץ מהמון תודה, מכל הלב!!

"

הגעתי לשגית במקריות אחרי המלצה של חברה בעלת חנות לבנים שהמליצה בחום רק דרך ניתוחים. שראתה מבלי להכיר את הרופאה ומהרגע הראשון אי אפשר שלא להתאהב .. עדינה סבלנית מקצועית נותנת ביטחון מלא ולא נותנת לך לעוף למקומות חסרות פרופורציה … שנים חששתי והתלבטתי ופתאום הכל נעלם את מרגישה שאת בידיים טובות… והתוצאות מדהימות היום אחרי ארבעה חודשיים זה פשוט חלק מגופי כאילו נולדתי ככה .. הכי טבעי שבעולם.. ממליצה בחום!!! ניתוח חזה מילוי שפתיים בחומצה, כל דבר שהיא נוגעת כמו קסם והכי יפה וטבעי שיש! תמיד בשבילך לשאלות מענות חששות פשוט שקט נפשי לכו לפגישת יעוץ ..

"

לד"ר שגית משולם דרזון

ברצוננו להודות ולהביע את הערכתנו העמוקה. תודה על היחס האנושי והחם בו קיבלת אותנו וטיפלת בנו. היכולת שלך להתייחס בגובה העיניים, בסבלנות, תשומת לב והשקעה אינם מובנים מאליהם ותרמה רבות למוכנותנו (הנפשית והפיזית) לניתוח ולתהליך השיקום שלאחריו. תודה על שהסרת מליבנו את כל החששות, תודה על שהבנת ועזרת עם המון סבלנות.

תודה על מי שאת

בברכה

"

לד"ר משולם היקרה

המון המון תודות על אנושיות, יד תומכת (ומוכשרת), עין מחבקת ולב אוהב ודואג אין לי מילים להביע את תודתי- מצרפת משהו קטן, אומנות בעור תחום ההתמחות שלך. תודה תודה תודה שנה טובה ורק בריאות

"

לד"ר שגית היקרה

עברתי תקופה לא קלה במשך4 שניםבפעם הראשונה שקיבלתי את הבשורה הנוראה סרטן השד, נבהלתי נאטמתי הרגשתי פגועה עברתי ניתוח בשד שמאל ונשארה צלקת אשר הזכירה לי את המחלה הארורה. בפעם השנייה שהמחלה פגעה בי באותו השד הזדעזעתי ובכיתי בלי הפסקה. אמרו לי שאני צריכה להעבור כריתה ושחזור הרגשתי פגועה (אני אהיה חצי אישה), הרופא אמר לי יש משחזרת שד מדהימה ד"ר שגית משולם . ברגע שפגשתי בך נתת בי בטחון הרגשתי שאת יודעת את אשר אני מרגישה. הרגשתי איכפתית ולא חשבתי פעמיים …

 

אוהבת ש.

"

ד"ר שגית משולם המקסימה
לפני שבוע הגששמת לי חלום , מזמן רציתי ופחדתי עד שפגשתי אותך נתת בי ביטחון נתת לי להרגיש שלמה לעבור את הניתוח ולא חששתי כי ידעתי שאני בידיים טובות ידעתי שיש לי על מי לסמוך. והתוצאה ? וואו..חלום שהתגשם אני עדיין בהיי ועדיין לא מעכלת שאני מאחורי זה. שמחה שבחרתי בך ולא טעיתי. תודה ענקית על הכל!

בהערכה רבה
א.

"

לדר' שגית היקרה!

עברתי תקופה לא קלה במשך 4 שנים. בפעם הראשונה שקיבלתי את הבשורה הנוראה סרטן השד, נבהלתי, נאטמתי, הרגשתי פגועה עברתי ניתוח בשד שמאל ונשארה צלקת אשר הזכירה לי את המחלה הארורה. בפעם השנייה שהמחלה פגעה בי באותו השד, הזדעזעתי ובכיתי בלי הפסקה. אמרו לי שאני צריכה לעבור כריתה ושחזור. הרגשתי פגועה (אני אהיה חצי אישה). הרופא אמר לי יש משחזרת שד מדהימה דר' שגית משולם. ברגע שפגשתי בך נתת בי בטחון הרגשתי שאת יודעת את אשר אני מרגישה, הרגשתי אכפתיות ולא חשבתי פעמיים לא הלכתי לחפש רופא אחר לשחזור , ידעתי והרגשתי שאני בידיים טובות ושתטפלי בי בצורה הטובה ביותר וכך היה.

אוהבת

ש.

"

לכבוד דר' שגית משולם דרזון עברתי אצלך ניתוח לתיקון שדיים טובולריים ב2015 הגעתי אליך ליעוץ לאחר בירור ויעוץ אצל 4 רופאים מקצועיים בתחום הפלסטיקה שכולם גברים. מאוד חששתי מהניתוח כיוון שזה ניתוח מסובך בשונה מניתוח הגדלת חזה ודורש מומחיות רבה. לכן הגעתי אליך למשרדך בהרצליה. החלטתי לעבור ניתוח זה בגיל 27 לאחר בשלות אישית והרגשה שזה דבר חשוב בשבילי להעצמה נשית וההרגשה הפנימית שלי. הגעתי אליך לייעוץ דרך סמדר המקסימה שנתנה לי יחס חם ושירות מדהים. הרגשתי ישר שאני צריכה לעשות את הניתוח אצלך וכך גם אמי הרגישה. ראיתי רופאה מקצועית ומנוסה, הרגשתי את ההבנה ההזדהות והרגש הנשי בתור אישה ומאוד אהבתי את הכנותהרפואית לגבי הגודל כשאמרת לי שאת מעדיפה את הצורה של החזה יותר מהגודל" בשונה מהרופאים שהייתי אצלם. אמרת לי את האמת ועזרת לי לראות את המציאות כפי שהיא. בתודה על הכל ש.

"
יש את הרגע הזה שאת מרגישה גוש, אבל עדיין אופטימית.
יש את הרגע שמגיעות התוצאות של הבדיקות, ואת מבינה שזה הרבה פחות טוב ממה שחשבת.
ויש את הרגע שמתחילים לדבר איתך על צורך בפלסטיקאי ואז את מתחילה להתקרב להבנה איזה מחיר כבד המחלה הולכת לגבות ממך.
בתור בחורה צעירה עם שתי ילדות קטנות, נכנסתי לתקופה קשה, מלחיצה, מפחידה, עצובה ומטרידה.
כשבין לבין צריך לא לשכוח שכל אחת מאיתנו היא גם אישה ויש זיקה חזקה בין המחלה לתדמית הנשית שלנו.
למזלי, לאורך כל הדרך, הרגשתי בטוחה בידיהן של הרופאות שלי ,אחרת פשוט לא הייתי מצליחה לעבור את זה בשפיות.
הכרתי את דר' משלום בהמלצת הכירורגית שד שלי.
היה לי חשוב שהניתוח יקרה כמה שיותר מהר אחרי הגילוי. וכשהבנתי שזה כבר לא רק עניין של כירורג, אלא צריך גם פלסטיקאי מה שמשנה את הגודל הניתוח ומכאן גם את הלו"ז, נלחצתי.
אבל ד"ר משולם קיבלה אותי ביום שישי בצהריים, אחרי יום עבודה שלה, פתחה בשבילי את הקליניקה.
מצד אחד, היא הסבירה לי אדיבה, מקצועית ועניינית מאד מה הולך לקרות. מצד שני, היה ברור שאכפת לה, שהיא הולכת לעשות את המקסימום שמבחינה אסתטית הפגיעה תהיה מינימלית ככל האפשר. הרגשתי טוב ונכון בידיים שלה.
הניתוח לא קל, ההחלמה והשיקום קשים וארוכים.
אבל הידיים המיומנות, התמיכה, והאכפתיות והמקצועיות – הם רוח גבית ומקור כוח מדהימים.
"

שגית היקרה,

איזה כיף גדול להגיד לך תודה! תודה ענקית וחמה מעומק הלב ..את רופאה מקצועית ואכפתית והרבה מעבר לזה- אשה מקסימה, שובת לב, נדיבה ומעוררת השראה! נתת לי מתנה ענקית והכל בחיוך ובכיף ובאמת פשוט בא לי לתת לך חיבוק גדול!!

הרבה תודה

"

שגית יקרה,

תקצר היריעה מלהודות לך על כל מה שעשית עבורי. היחס האישי ומאור הפנים הפכו את התקופה הטעונה הזו לחוויה חיובית שזכורה לטוב. חיי נעשו רגועים ושלווים יותר וזו המתנה הגדולה ביותר שיכולתי לקבל ממשהו.

בתודה ובהערכה רבה

מ.

"

לד"ר שגית משולם

תודה רבה על האיכפתיות, המסירות והמקצועיות, תודה על יחס אישי, תומך ומעודד, תודה על הרגשה שאני בידיים טובות, תודה על ההסברים והשאלות שענית עליהם בסובלנות. אישיותך הלבבית , הנעימה והכובשת ראוייה לכל התודות, ההערכות והשבחים.

תודה מכל הלב

א.

"

ד"ר שגית משולם היקרה

תודה על העזרה התמיכה והסרת דאגות לפני ניתוח לא קל. היה לי קשה לקבל את הבשורה המפחידה אבל כשהגעתי ופגשתי אותך במרפאה הרגשתי ממש הקלה, רוגע אני לא יודעת איך לתאר את הרגשתי ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות. הרוגע בדיבור שלך גרם לי להרגיש בטוחה ושקטה.

תודה ש.

"

לד"ר שגית משולם היקרה

עברתי כריתת שד ושחזור כושל לפני שנים. הייתי מתוסכלת ומאוכזבת מהתוצאה של 3 ניתוחים שעברתי. נדרש תיקון, אך חיכיתי זמן רב. לא היה לי כוח לעבור זאת שוב. כל המומחים שהתייעצתי איתם , התעקשו שנחוצים 2 ניתוחים נוספים ורק כך אפשר להשיג תוצאה טובה. עד שהגעתי אליך. את היחידה שהבנת אותי ומתוך נסיונך בשחזור שדיים ומגע עם נשים במצבי, הבנת את מצוקתי ורצוני להימנע מעודף ניתוחים. הרגעת אותי והבטחת להשיג תוצאה טובה, אמנם לא מושלמת, אך מספקת בניתוח אחד. בחרתי בך לעצב מחדש את השדיים שלי ועשיתי החלטה נכונה.

מי יתם וירבו רופאים ובני אדם כמוך

ד.

"

לדר' שגית היקרה והמיוחדת

כתוב בתורה:  שעם כל רופא יש מלאך שמלווה אותו ועוזר לו לרפאות. וככל שהרופא גדול יותר כך המלאך גדול יותר. דר' שגית, אני בטוחה שאיתך יש את המלאך הגדול ביותר.. ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על טיפולך המסור , התומך הטוב ששופע ממך ומברכת אותך שתמיד תזכי להיות שליחה טובה..

בהערכה רבה

ש. א.

"

דר' שגית משולם היקרה

תודה על העזרה התמיכה והסרת דאגות לפני ניתוח לא קל. היה לי קשה לקבל את הבשורה המפחידה אבל כשהגעתי ופגשתי אותך במרפאה הרגשתי ממש הקלה, רוגע אני לא יודעת איך לתאר את הרגשתי ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות. הרוגע בדיבור שלך גרם לי להרגיש בטוחה ושקטה.

תודה ש.

"

לדר' שגית משולם היקרה,

עברתי כריתת שד ושחזור כושל לפני שנים . הייתי מתוסכלת ומאוכזבת מהתוצאה של שלושת הניתוחים שעברתי.נדרש תיקון אך חייתי זמן רב. לא היה לי כח לעבור זאת שוב.כל המומחים שהתייעצתי איתם התעקשו שנחוצים שני ניתוחים נוספים ורק כך אפשר יהיה להשיג תוצאה טובה. עד שהגעתי אליך. את היחידה שהבנת אותי ומתוך נסיונך בשחזור שדיים ומגע עם נשים במצבי . הבנת את מצוקתי ורצוני להמנע מעוד ניתוחים.

ד

"

לד"ר שגית משולם

הגעתי אלייך לפני כשנה וחצי, מפוחדת וחסרת אונים. הייתי במהלך תקופה חשוכה בחיי שבה גילו לי את סרטן השד; תקופה של החלטות קשות שבה נאלצתי להיפרד מהחזה הטבעי שלי, בשל הסוג האלים של הסרטן שתקף אותי. זו הייתה תקופה שבה נפרדתי מחלק כל כך חשוב בגוף שלי. לא ידעתי איך תהיה התוצאה, והיו לי המון חששות. זאת, מעבר לטיפולים הרפואיים הכימותרפיים המתישים שעברתי. תקופה שבה הייתי זקוקה לתמיכה וליד יציבה ומכוונת. ואז, פגשתי אותך. היית לי קרן של אור במנהרה אפלה.

ברגשי תודה והערכה,

ג.ו.

"

תקצר היריעה להביע לך את מילות הערכה . ותשומת ליבך ראוייה לתודה ולברכה. תודה על המעקב הסדיר ועל הטיפול המסור שאת מקדישה לי. תודה על היחס האישי, תשומת הלב, והסבלנות הרבה. הטיפול הנכון שמסיר כל דאבה. תמיד מקבלת בפנים מחייכות. תמיד מוכנה לסייע במקצועיות ובאנושיות המעוררת השתאות. את פשוט רופאה מעולה מיוחדת במינה.

א.ג

"

תודה רבה!
מכל הלב…
על חלום שהתגשם.
אורנית.

"

…תודה רבה שהענקת לי פנים יפות יותר

מאז הניתוח אני מרגישה צעירה יותר

אנשים אשר יקרים לליבי נותנים לי מחמאות..

ושוב תודה לך, תודה גדולה מכל ליבי…

צ.ז

"

לדר' משולם שגית המדהימה
כשהגעתי לראשונה למרפאה, היה לי קשה לקבל שאת ה"רופאה", פשוט מאד צעירה ויפה ופחדתי מה תהיה התוצאה. כבר בפגישה השנייה הבנתי שיש לי עסק עם רופאה צעירה, אנרגתית, מיוחדת ומרגיעה ורק איתך הרגשתי שיש לי תקווה. יש ניסים בעולם וגם נפלאות ורואים גם תוצאות. ולך יש הרבה על מה להתגאות- שאבת לי את כל הבלון. תודה מעומק הלב ששינית את חיי, על שהחזרת לי את הביטחון ותאמיני לי רק אני יודעת כמה קשה לחיות שכולם חושבים שאת בהריון. הענקת לי הזדמנות להתחיל חיים חדשים עם בטחון חדש, עם שינויים הקשורים בי ובמשפחתי. פשוט שינית לי את גופי ונשמתי. באותה הזדמנות אני רוצה לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה ומתוקה ושתמשיכי להיות את. פשוט מלאך. אוהבת אותך ותודה רבה,
ש. ד

"

לדר' משולם היקרה!
תודה רבה על היחס החם, על המקצועיות והתוצאה היפה. שנה טובה ובריאה,
א.פ

"

לשגית,
האשה המקסימה,
הרופאה המדהימה,
החברה הטובה.
תודה על הכל!
צ.ל

"

לדר' שגית משולם
רציתי להביע בפניך את מלוא ההערכה.
בצניעות וענווה לומר-תודה.
על המעקב והטיפול, על תשומת הלב והמקצוענות.
גילית כלפי יחס אישי והיית אכפתית ואנושית.
ו…נכון!
המחלה עדיין מקננת בי ואני עדיין בטיפולים,
אבל הנפש חיה
והרוח מפעמת
ואנחנו הולכים לנצח את הסרטן ו ב ג ד ו ל !
אני החלטתי ש….
אני בוחרת בחיים!
על כל אלה נאחל- שתבוא עליך הברכה.
עלי והגשימי.
א.ב

"

לדר' משולם,
בתודה על כל מה שעשית עבורי,
על המסירות והאהבה
יחד עם המקצועיות
שקיבלתי ממך
כן ירבו כמוך.
מ.ח.צ (יולי, 2011).

"

לדר' משולם,
תודה מקרב ליבי על הטיפול,
ההתייחסות, הסבלנות, נועם הליכותייך,
ובעיקר על המקצועיות והתוצאה-
שכל אחד מעמיתיך שראה-
חלק לך מחמאות.
תודה וחג שמח,
פ.ג.ז

"

לדר' משולם היקרה,
אנחנו עדיין בתחילתו של המסע
והדרך עוד ארוכה ורבה
אך את החלק הקשה צלחתי
ובניפוחים כבר התחלתי…
על כל מה שעברתי
ועל כל שעתיד להיות
אני רוצה לך להודות
על היחס האישי, הטיפול המקצועי
הפרפקציוניזם הבלתי מתפשר
ובעיקר על מי שאת-שילוב נדיר של מקצוענות וצניעות
רכות ואנושיות…
אז עד שתקום הרופאה התימניה השניה (וגם אח"כ)
תודה רבה על מה שהיה ומה שיהיה.
בברכה,
צ.ג.ל

"

לכבוד מנהל מרכז דוידוף, בי"ח בילינסון
דר' מידן היקר,
בתאריך 11.10.10 נותחתי על ידי דר' שגית משולם. שמי רבקה .
כפי שידוע לך עבודת הרופאים מאד מאד קשה ולא תמיד יודעים להודות לכם על כך.
דר' משולם היא רופאה מעולה, היא אנושית מאד, רופאה שאיכפת לה מאד מהמטופלים.
היא מרגיעה, משרה שלוה ורוגע ונותנת בטחון רב.
דר' משולם היא רופאה שנדיר למצוא כמותה.
הלואי ויהיו עוד כמותה.
תמיד אודה לה על הכל.
בתודה,
ר.ש

"

לדר' משולם היקרה,

במסע הארוך והקשה בחיי, ההחלמה מסרטן השד, פגשתיך ב"אמצע הדרך" (כמילות השיר).

שתינו במסע ניסינו לעצים את הנשיות שבי, את כרופאה מבחינה מקצועית ואיכפתית ניסית בכל דרך שהיא, אם קלה ואם קשה ועד קשה מאד לשמור על נשיותי.

והנה אנחנו אחרי המסע הקשה. סיימנו את הטיפולים ומה שנותר לי לאמר זה תודה.

תודה על המקצועיות הרבה שטיפלת בי, על האוזן הקשבת ועל הידידות האמיתית והכנה שנבנתה ביננו.

כמלאך נשלחת אלי.

בהוקרה,

ד.ר

"

דר' שגית אהובה!

על שהיית לי מקור של אור, תמיכה וביטחון.

על חיוכך שהאיר כשרוחי נפלה.

מקדישה לך את ספרי.

בתודה ואהבה,

אודיה.

"

דר' משולם היקרה,

רציתי לומר לך תודה על כל היחס הטוב שנתת לי ועל הבטחון ששרה בי בזמן הניתוחים מאחר ולא היה לי ספק שאני נמצאת בידיים טובות.

אני חושבת שאת רופאה מיוחדת לא רק בגלל היכולות המקצועיות שלך אלא גם בגלל היכולות האשיות שלך.

תודה רבה!!! בהערכה גדולה,

פ.ע

"

לדר' שגית משולם היקרה,

לפעמים, דווקא ברגעי השפל, דווקא כשהכל נראה שחור ומפחיד- פתאום יכולה להפציע רופאה מקסימה כמוך ולהאיר את הדרך. רציתי להודות לך מעומק הלב על הסבלנות, הרצון לעזור, על האמונה שלך בי שאני יכולה להתמודד עם ניתוח כזה, ועל כך שאת את. כל כך מאירת פנים, מעודדת ומרגיעה. את מוזמנת להפנות אלי מטופלות המתלבטות אם לעבור שחזור…

תודה על הכל,

א.א (26.11.12)

"

לדר' שגית משולם המקסימה,
ברצוננו להודות לך על הטיפול המסור, האדיבות והמסירות שלך.
מודות לך על תשומת הלב, ההיענות המהירה,
התמיכה והטיפול המקצועי בניצן,
שנעשה על ידך עם הרבה חיזוקים וחיוכים.
תמשיכי להיות כזאת רופאה מקסימה ונהדרת.
יישר כח!!!
בהערכה רבה,
נ.ר (נובמבר, 2010).

"

לדר' שגית משולם המקסימה,
אין מילים בפי להודות לך על המסירות, הדייקנות והעדינות שלך שלעולם אני ומשפחתי לא נשכח.
כל ניתוח גדול כקטן הוא לא קל, אבל בידייך לא מרגישים קושי כלל וכלל.
הכל זורם כל כך ברכות ובביטחה עד הסיום הטוב וההצלחה.
בריאות וכל טוב אנו מאחלים לך, ואל תשתני- המשיכי כך!!!
בהוקרה רבה,
ג.ס

"

לדר' שגית משולם,
אין כמוך!
הודות לטיפולך המסור
ומגע ידך העדין והנעים
תוך מספר ימים
חזר לי החיוך לפנים!
לא חסכת במאמץ ועבודה
הראויה להערכה
ואנו מרגישים היטב את התוצאה.
אם נביע לך תודה וברכה
היא ודאי לא תקיף את מלוא ההערצה שלנו כלפייך,
אבל דעי לך כי כך אנו מרגישים בכנות.
יש מילה אחת קטנה אותה אומרים לעיתים
אבל לא תמיד יודעים כמה רגשות וכוונות
יש מאחורי מילה.
אותה מילה פשוטה אומרת- תודה.
תודה- על מסירותך
ומעל הכל, תודה על על ההרגשה הנפלאה.
תודה גם מעומק הלב לך
ולכל הצוות שאיתך
את יחסכם הנפלא
לעולם לא אשכח!
אין מה לדבר, דוקטור משולם
אצלך הכל, פשוט מושלם!!!
כן ירבו רופאים מדהימים כמוך.
בהוקרה רבה- גילה.

"

ללכת בלי ולהרגיש עם
שוב מסביב נועצים מבטים.
השוני במראה כמעט ולא ניכר
והבטחון העצמי גם הוא חזר.
כשהשחזור מאד מוצלח
את התותב מהר לפח.
שבים לחיי חברה וארועים,
וגם בזוגיות…פלאי פלאים!
יש, יש מצב לאחר השחזור
ואיכות החיים במגמת שיפור.
אין מבוכה והחשש פג ונעלם.
תודה לך דר' משולם!
ע.ש, בארות יצחק, מאי 2010.

"

לדר' משולם היקרה!

שנה של בריאות, שפע, שגשוג

והצלחה בכל.

תודה על שהיותך,

רופאה כל כך מדהימה.

בהערכה ובאהבה ענקית.

ע.ש. מ

"

דר' שגית משולם היקרה,

כשהייתי בביקור ראשון בביה"ח נרגשת ומפוחדת ידעת להסביר ולהקשיב,

טיפלת במסירות רבה ולא שכחת שום פרט ואת פחדיי העלמת כמעט.

איך בסבלנות הסברת כל מהלך, ולבסוף הבנתי שגם ניתוח מסובך,

עם רופאה מיומנת כמוך, יכול להיות מוצלח.

ועל כך אני מוסרת לך את תודתי הגדולה,

על הטיפול, תשומת הלב האישית החמה וכמובן על המקצוענות המדהימה.

החיוך שלך בהחלט שיפר את המצב.

תודה גדולה עם כל הלב,

ז.ו 21.1.13

"

לדר' שגית משולם,

כשהגעתי לפגישה איתך לפני הניתוח שמחתי לדעת שיושבת לפני מנתחת מקצועית ומקצוענית שאפילו טיפלה בסבי ז"ל.

הבטחת עבודה טובה ועשית עבודה מצויינת,

תמכת וטיפלת בי מכל הלב ועל כל זה אני רוצה להגיד תודה רבה.

ס.מ, דצמבר 2010.

"

לדר' שגית משולם,

רציתי להודות לך על היחס האכפתי, הרגישות וכמובן על התוצאה,

שליותר נהדרת ממנה באמת שלא יכולתי לצפות,

בהערכה רבה,

מורן

"

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
077-997-44-53
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:


Call Now Button