Lipofilling

הזרקת שומן

עם ההתבגרות, העור מאבד את שכבת השומן שתחתיו ושמקנה לו מראה צעיר ומלא. הדלדלות השומן מביאה לקמטי הבעה וללחיים שקועות. הזרקת שומן מחזירה לפנים את הנפח שאיבדו עם השנים וכן משפרת את איכות העור. היא יכולה להתבצע בנפרד או במקביל למתיחת פנים או לפילינג.

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
077-997-44-53
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:

הזרקת שומן- טרם הניתוח

הזרקת שומן לפנים מטרתה בעיקר למלא את האיזורים השקועים בפנים, ביחוד באיזור הלחיים והגבול עם העפעף התחתון.
ביעוץ טרם הטיפול תשאלי לגבי מצב בריאותך, תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, רגישויות. תוכלי לפרט אילו איזורים בפניך הם המטרידים אותך ותקבלי הסבר מפורט על דרך הטיפול.

ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "
לדר' משולם!   הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת.   שאי ברכה על פועלך. "
רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "
שגית היקרה, כמה מילים טובות לא יותר, לא יכולתי לעצור את עצמי או לוותר, בלי לומר לך תודה מלב כן ואמיתי ולהביע בפניך את מלוא… "
שנים שאני מתלבטת לגבי ניתוח להגדלת שדיים ולכן כשהגעתי לדר משולם היו לי הרבה חששות וספקות וכלל לא הייתי בטוחה שאני אכן הולכת על זה.… "
פגשתי לראשונה את  ד"ר משולם לפני קצת פחות משנתיים.   בפגישה הוסברו לי מהם כל אופציות האפשרויות מבחינתי והיתרונות והחסרונות של כל אחת מהם.  … "
שגית היקרה,   רציתי לאמר לך תודה   על מי שאת בשבילי   בכל התהליך שאני עוברת.   את חייכנית, אנרגטית, עדינת נפש   נוטעת… "
ברצוני לפרגן לד"ר שגית על המקצועיות ,האכפתיות ,ההקשבה לצרכיי. תמיד התקבלתי במאור פנים במרפאה ע"י סמדר המקסימה והחייכנית. וכמובן הפנים מדברות בעד עצמן!! השינוי משמעותי אבל… "
כל מה שיכולתי לבקש ויותר מזה. עברתי אצל ד"ר משולם ניתוח להקטנת חזה, ומעבר לכך שזו היתה הגשמת חלום עבורי ושאני מאוד מרוצה מהתוצאה, היחס… "
גם אני התאהבתי בדר' שגית משולם! מסבירה בגובה העיניים בסבלנות רבה, רגישה מאוד ואפשר לדבר ולהתלבט איתה ב"שיח נשים"   ומעל הכל, מקצוענית!!! ובעלת ידי… "

תרצי לשוחח עם מטופלת שעברה את הניתוח?

תהליך הטיפול

תחת הרדמה מקומית עם טשטוש קל ישאב השומן מאיזור הבטן או הירכיים החיצוניות ע"י מזרק עם קנולה דקה. השומן יוזרק בחזרה, לאחר העברתו במכשיר צנטריפוגה, לאיזור הרצוי בפנים, תוך כדי עיצוב האיזור.
יש להזריק מעט מעבר לרצוי היות וחלק מהשומן נספג בחודשים הראשונים.

החלמה לאחר הניתוח

היות והחומר המוזרק הוא רקמה עצמונית שלך הגוף מקבל אותו ללא תגובות אלרגיות או אחרות. מרבית המטופלות יכולות לחזור לשגרת יומן תוך מספר ימים. נפיחות, שטפי דם או אודם מקומי באיזור המוזרק וכן באיזור ממנו נשאב השומן הן תופעות צפויות תוך מספר ימים וניתן להסתירם ע"י מייק אפ.

סיכונים

הסיבוכים כתוצאה מהזרקת שומן לפנים הם נדירים ביותר:
שטפי דם ונפיחות שחולפת לאט יותר מהצפוי.
ספיגה מוגברת מהצפוי של השומן המוזרק.
אסימטריה קלה בין הצדדים. בדרך כלל ההבדל בין הצדדים הוא זניח ורק לעיתים נדירות דורש הזרקה נוספת של שומן לתיקון.

שינוי גודל גופנים