Vaginal wall narrowing

הצרת נרתיק

הצרת נרתיק – דופן הנרתיק בנויה בעיקר מרקמת חיבור עבה עשירה בכלי דם ועצבים. מתיחת הנרתיק בזמן הלידה גורמת לנזק לאותה רקמת החיבור הגורם לריפיון שהולך ומתגבר עם לידות נוספות. גם איזור השפתיים החיצוני עובר שינויים דומים. בנוסף הירידה הטבעית באיכות הרקמות של שינויים הורמונלים והגיל מחמירה את הרפיון והירידה באלסטיות. המצב מביא לירידה בתחושה בזמן קיום יחסי מין וירידה בהנאה מקיום היחסים אך גם למצב הנקרא STRESS INCONTINENCE– בריחת שתן בזמן מאמץ, צחוק, עיטוש או שיעול ולעיתים גם למצב של הדקקות ויובש של הנרתיק.

לפגישת יעוץ אישית התקשרי
077-997-44-53
או מלאי את פרטיך ונחזור אליך:

ניתוח הצרת נרתיק

גם הריפיון של השפתיים החיצוניות שנלווה הרבה פעמים לריפיון של הנרתיק עשוי להביא לאי נוחות וגירוי לא נעים בזמן לבישת בגדים צמודים או בזמן יחסי מין.רק לאחרונה הנושא הפסיק להיות טאבו שאין לדבר עליו עם הרופא ואפילו בין חברות, והפך להיות נושא לגיטימי להתייחסות ולטיפול. הטיפול המקובל עד כה היה תרגילי קיגל (תרגילים לכיווץ השרירים באיזור) שיעילותם היתה מינימלית או מהצד השני- ניתוח שהוא פתרון אגרסיבי למדי. רק לאחרונה נוספו טיפולים נוספים והמונח "VAGINAL REJUVINATION" – שמתייחס להידוק והצרת הנרתיק על ידי אנרגיית גלי רדיו או ליזר נכנס לשימוש, בדיוק באותו האופן בו משתמשים בהם להצערת עור הפנים, הצוואר והמחשוף. כשמדברים על הצרת נרתיק מדובר בדרך כלל בשלושה טיפולים בני כעשרים דקות המתבצעים אחת לחודש. כדאי לבצע טיפול קצר נוסף אחת לשנה על מנת לשמר את התוצאה של הניתוח.

ישר שהגעתי למרפאה והכרתי את ד"ר משולם וסמדר הרגשתי שמפה מתחילה הדרך להגשמת החלום . מעבר לכך שד"ר משולם היא רופאה מדהימה, , מקצועית ,… "
לדר' משולם!   הקוסמת המקסימה על עצם היותך על סבלנותך ואנושיותך והמקצועיות הבלתי מעורערת.   שאי ברכה על פועלך. "
רציתי רק לומר תודה, ולהביא את מלוא הערכתי לך, על היחס והטיפול המסור. על ביצוע ניתוחים בצורה מדויקת ומושלמת. על הנכונות תמיד לעזור ועל השלווה.… "
שגית היקרה, כמה מילים טובות לא יותר, לא יכולתי לעצור את עצמי או לוותר, בלי לומר לך תודה מלב כן ואמיתי ולהביע בפניך את מלוא… "
שנים שאני מתלבטת לגבי ניתוח להגדלת שדיים ולכן כשהגעתי לדר משולם היו לי הרבה חששות וספקות וכלל לא הייתי בטוחה שאני אכן הולכת על זה.… "
פגשתי לראשונה את  ד"ר משולם לפני קצת פחות משנתיים.   בפגישה הוסברו לי מהם כל אופציות האפשרויות מבחינתי והיתרונות והחסרונות של כל אחת מהם.  … "
שגית היקרה,   רציתי לאמר לך תודה   על מי שאת בשבילי   בכל התהליך שאני עוברת.   את חייכנית, אנרגטית, עדינת נפש   נוטעת… "
ברצוני לפרגן לד"ר שגית על המקצועיות ,האכפתיות ,ההקשבה לצרכיי. תמיד התקבלתי במאור פנים במרפאה ע"י סמדר המקסימה והחייכנית. וכמובן הפנים מדברות בעד עצמן!! השינוי משמעותי אבל… "
כל מה שיכולתי לבקש ויותר מזה. עברתי אצל ד"ר משולם ניתוח להקטנת חזה, ומעבר לכך שזו היתה הגשמת חלום עבורי ושאני מאוד מרוצה מהתוצאה, היחס… "
גם אני התאהבתי בדר' שגית משולם! מסבירה בגובה העיניים בסבלנות רבה, רגישה מאוד ואפשר לדבר ולהתלבט איתה ב"שיח נשים"   ומעל הכל, מקצוענית!!! ובעלת ידי… "

תרצי לשוחח עם מטופלת שעברה את הניתוח?

הצרת נרתיק - לאחר הניתוח

לאחר ניתוח להצרת נרתיק אין כל מגבלה לחזור לפעילות גופנית, שחיה או יחסי מין מיידית. השיפור בהידוק ובהצרת הנרתיק ובבריחת השתן הוא כמעט תמיד מיידי כבר לאחר הטיפול הראשון והולך ומתגבר בשבועיים הראשונים. נשים שדיווחו על יובש נרתיקי מתארות שיפור גם בלחות של הנרתיק שהולכת וגוברת לאחר הטיפולים השני והשלישי.

שיעור שביעות הרצון מטיפול הצרת נרתיק עומד על כ95%. לא ידועות תופעות לוואי משמעותיות לטיפול הצרת נרתיק. יתכן שינוי בתחושה שחולף עצמונית כעבור מספר ימים.

למי מומלץ לעבור ניתוח להצרת נרתיק

זהו טיפול המומלץ לכל אישה שעברה לידות וגינליות, בכל גיל- הן לשיפור המראה של השפתיים החיצוניות והן לשיפור ההנאה המינית ובריחת השתן במאמץ.

שינוי גודל גופנים