פגישת יעוץ ניתוח פלסטי אישית

פגישת ייעוץ לניתוח פלסטי

פגישת ייעוץ - כירורגיה פלסטית

הצעד הראשון בתהליך לקראת הניתוח הוא היעוץ הראשוני עם הרופא. דר' משולם-דרזון, מנתחת פלסטית , נפגשת באופן אישי עם כל אחד מהמטופלים. זוהי ההזדמנות לשוחח עימה על הציפיות שלך, להתרשם ממנה אישית ומקצועית וכן לאפשר לה את ההזדמנות להבין את המטרות שלך בניתוח ולבחון אם את אכן המועמדת המתאימה לפרוצדורה.
ביעוץ, ד'ר משולם-דרזון תשאל אותך לגבי הרקע הרפואי שלך ותבדוק אותך בדיקה גופנית. היא תבחן ותעריך את אותו חלק בגופך (השדיים, הבטן, הפנים) שאותו היית מעוניינת לנתח ותסביר לך את פרטי הניתוח בדיוק ובאריכות. כן דר' משולם-דרזון תקפיד לעבור איתך ולהסביר לך על היתרונות של הניתוח, על מה שביכולתו להשיג וכן על חסרונותיו ועל מה שאין ביכולתו להשיג. היא תעבור איתך על סיבוכים אפשריים ועל האופציות השונות הקיימות לטיפול במצב. דר' משולם-דרזון תשוחח עימך על הציפיות שלך מהניתוח, תוודא שהן אכן ציפיות שניתן למלא ותספק לך את כל הליווי והמידע הנדרש בדרך להחלטה החשובה.
אם יש בידך תמונות (מהעיתון, מהאינטרנט וכו') שמשקפות את הציפיות שלך, הביאי אותן ליעוץ. הן תסייענה לך להסביר ביתר דיוק את המראה אליו את שואפת ותאפשרנה לרופאה לבחון ולהסביר אם ניתן להשיג את המראה המבוקש באמצעות הניתוח. בנוסף, דר' משולם-דרזון גם תציג לך תמונות של לפני ואחרי על מנת להדגים לך מה הטכניקות הניתוחיות השונות יכולות להשיג ומה היא התוצאה הסופית הצפויה.
לפני הפגישה אנא רשמי לך שאלות שעולות במוחך לגבי הניתוח שכן הרבה פעמים בזמן היעוץ חלק מהשאלות נשכח. במידה ושכחת לשאול שאלה בזמן היעוץ, הרגישי נוח לפנות אלינו בטלפון.
לאחר היעוץ תרגישי שההחלטה שלך בדבר הניתוח היא החלטה מושכלת המבוססת על הבנה עמוקה של מהות הפרוצדורה, מטרתה, והתוצאה הסופית הצפויה.
אל תהססי לקבוע פגישת יעוץ. נשמח לפגוש אותך ולסייע לך.

גש ל : שחזור שדיים

לפגישת יעוץ לחץ כאן