הכנה לקראת הניתוח

הכנה לקראת ניתוח פלסטי

כשבוע–שבועיים לפני הניתוח את תוזמני למרפאתה של דר' משולם-דרזון לפגישה קדם ניתוחית. תלקחנה תמונות שלך טרם הניתוח ואת תשלחי לבצע בדיקות משלימות בהתאם לצורך. בשיחה זו דר' משולם תשוחח איתך שוב בפרוטרוט על הניתוח וזו ההזדמנות שלך לשאול כל שאלה שעולה בדעתך.
טרם הניתוח תקבלי רשימת הנחיות מפורטת. מילוי ההנחיות במדוייק יבטיח שגופך יהיה ערוך ומוכן בצורה הטובה ביותר לניתוח, יפחית בצורה משמעותית את שכיחות הסיבוכים ויסייע בהחלמה מהירה יותר.

הנחיות טרם הניתוח:
* ע"מ להפחית דימומים יש להפסיק שימוש באספירין ונגזרותיו, קומדין וכן כל תרופה אחרת שיש בה לדלל את הדם כשלושה שבועות טרם הניתוח.
*הפסקת עישון. הניקוטין וכן חומרים אחרים שבסיגריה פוגעים באספקת הדם לרקמה, דבר שיש בו לפגוע ולהאט את ריפוי הפצע. ככלל מעשנים נוטים לרפא צלקות בצורה טובה פחות מלא-מעשנים והתוצאות האסתטיות בהתאם.
קיימות פרוצדורות כדוגמת מתיחת פנים, מתיחת בטן או הקטנת שדיים שדר' משולם-דרזון לא תבצע במעשן פעיל.
*אכילת מזון בריא טרם הניתוח ע"מ להכין את גופך בצורה האופטימלית טרם הניתוח.
*יש להפסיק לקחת תרופות הומאופטיות או נטורופתיות שבועיים טרם הניתוח.
*בלילה טרם הניתוח, יש להתקלח במים וסבון.
*אין לאכול דבר אחרי חצות בלילה קודם לניתוח.
*כדאי לדאוג למבוגר אחראי שיהיה זמין להיות איתך ביממה שלאחר הניתוח, בזמן ההתעוררות מההרדמה, וייקח אותך הביתה.
*אם מדובר בניתוח שדיים, כדאי להגיע עם חולצה שאין צורך להפשילה מעל הראש. חולצת כפתורים או קרדיגן הם פתרון טוב.
רשימת ההנחיות היא כללית לכל הניתוחים שדר' משולם-דרזון מבצעת. בנוסף תינתן בפגישה טרם הניתוח רשימה עם הנחיות יותר מפורטות עבור הניתוח הספציפי שלך. מילוי ההנחיות יאפשר לך לקבל את התוצאות האסתטיות המושלמות אליהן שואפת דר' משולם-דרזון בצורה הבטוחה והנוחה ביותר עבורך.

קרא עוד : כירורגיה פלסטית