פילינג

פילינג פנים
פילינג

קילוף העור או פילינג הוא הטיפול המתאים לשיפור איכות ומרקם העור. עם השנים, תהליך ההתבגרות הטבעי של העור לצד חשיפה לגורמים חיצוניים (קרני שמש, עישון, תנאי אקלים קשים) פוגעים באיכותו. העור נעשה מחוספס עם כתמי פיגמנט וקמטוטים. קילוף השכבות השטחיות הוא הדרך להשיב לעור את האלסטיות והברק שאיבד.

טרם הטיפול   טיפול הפילינג   לאחר הטיפול   תופעות לוואי

פילינג

חשוב לדעת לפני טיפול פילינג

פילינג מתאים לעור בהיר ומעורב-בהיר. עור כהה עשוי לפתח מוקדי פיגמנטציה בעקבות הטיפול ולכן לא מומלץ לבצע בו  טיפול מעבר לקילוף קל מאד והדרגתי שנעשה תוך שימוש במשחה בבית.

פילינג יכול להתבצע בדרגות עומק שונות:

  • פילינג קל- לקילוף שטחי מאד של העור עם כשלושה ימי החלמה. מתאים לנשים המעוניינות לטפל בעור יבש ומחוספס. מעניק לעור גוון אחיד וברק.
  • פילינג בינוני- לקילוף עמוק יותר של העור. מטפל בקמטוטים, בכתמי פיגמנטציה מחדש את מרקם העור.
  • פילינג עמוק- בעיקר לטיפול בצלקות.     

כל סוגי הפילינג יכולים להתבצע ע"י פילינג כימי (TCAבריכוז 25-30% )או ע"י פילינג תוך שימוש בקרני לייזר (דר' משולם משתמשת במכשיר הלייזר החדשני ביותר בתחום. מדובר בלייזר מסוג ERB-YAG- עדין ומדוייק בשיטת רשת אשר מקצר את מהלך ההחלמה באופן משמעותי).
יש צורך להכין את העור טרם הפילינג במשחה מיוחדת שתנתן לך ע"י דר' משולם מספר שבועות קודם לטיפול. המשחה מקלפת את השכבה השטחית של העור, ומאפשרת לטיפול להיות אחיד יותר. וכן, מעבה את העור ומונעת תופעות לוואי כדוגמת פיגמנטציה לאחר טיפול וכדאי להמשיך ולמרוח אותה גם לאחר הטיפול בפילינג.
כמו כן, יש ליטול טיפול תרופתי מניעתי כנגד הרפס טרם הטיפול.

טיפול פילינג

דר'  משולם מבצעת במרפאתה פילינג קל ובינוני, תוך שימוש בחומר כימי או בלייזר.

  • פילינג כימי: הטיפול נעשה עם אילחוש מקומי. העור עובר ניקוי יסודי והסרת ההפרשה השומנית טרם הטיפול. לאחר מכן מבוצע הפילינג תוך שימוש בחומר הקילוף בהדרגה איזור אחר איזור עד להשלמת הטיפול. התחושה המלווה את הטיפול היא תחושת עיקצוץ קלה.
  • פילינג לייזר: הטיפול נעשה גם כאן בסיוע אלחוש מקומי. לאחר ניקוי העור מועברת ידית הלייזר, איזור אחר איזור על פני כל הפנים תוך מתן טיפול מיוחד לאיזורי קמטים או כתמי פיגמנטציה. הטיפול הוא בשיטת רשת המביאה לתוצאות בטוחות עם מהלך החלמה קצר.

לאחר הטיפול

לאחר ביצוע פילינג שטחי, מופיעים גלדים על פני הפנים שנושרים תוך כשלושה ימים. יחד עם זאת אודם על פני העור יכול להשאר כשבועיים- שלושה וניתן להסתירו עם מייק אפ.
לאחר ביצוע פילינג בינוני נעלמים הגלדים תוך כשבוע והאודם נשאר כחודש.

מייד לאחר הטיפול ימרח העור במשחה אנטיביוטית. את הקרוסטות יש להרטיב בימים הראשונים במים עם חומץ עד לנפילתן ואז יש לעבור למרוח קרם לחות מיוחד.
את האודם המקומי ניתן להסתיר ע"י מייק אפ וכמו כן יש להזהר מחשיפה לשמש.
יש ליטול טיפול אנטיביוטי וכן טיפול נגד הרפס.

עם תום תקופת ההחלמה יראה שיפור ניכר במראה הקמטוטים, כתמי הפיגמנטציה יעלמו ועורך יראה קורן ואחיד.

תופעות לוואי

תופעות הלוואי כתוצאה מפילינג שטחי או בינוני הן נדירות. הן כוללות:

  • אודם על פני תקופה ארוכה מהמצופה.
  • נפיחות.
  • כתמי עודף פיגמנציה או חסר פיגמנטציה (ביחוד בנשים כהות).
  • זיהום חיידקי או זיהום בהרפס.

לקביעת טיפול פילינג, אנא התקשרי למרפאה בטלפון 073-7579002 או מלאי את פרטייך בטופס מטה.