דר' שגית משולם, כירורגית ופלסטיקאית מומחית, לא אוהבת את הביטוי "כריתת שד" . " אישה צריכה להבין שזה לא גליוטינה, זה פשוט ריקון של השד", היא מסבירה בחודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד. הפצינטיות מצדן, יוצאות לאחר ניתוח שחזור עם זוג שדיים חדשים ואור בעיניים"

מגזין מגזינה אוקטובר 2014

לא אחת, כאישה וכרופאה העוסקת בשחזורי שדיים לנשים שנאלצות לעבור כריתה מלאה או חלקית של השד, אני חשה מתוסכלת נוכח חוסר הידע שיש לנשים באשר לאפשרויות העומדות בפניהן כאשר מחלת סרטן השד כבר מאובחנת. נשים רבות אינן מודעות לזכותן לשמור  על הנשיות שלהן ועל המראה האסתטי של השד שלהן גם כשהן נאלצות לעבור כריתה מלאה או חלקית של השד.

עיתון הארץ, מגזין ביו 2014

ראיון עם דר' שגית משולם במקומון "ירושלים שלנו", שגית עונה על מספר שאלות בנושא סרטן השד, שחזור שד ובדיקות לגילוי מוקדם של המחלה.

מגזין "ירושלים שלנו"- 25/10

כתבה מיוחדת לרגל חודש מודעות סרטן השד. הכתבה מסקרת הפקת אופנה של דר' שגית משולם עם חברת האופנה קום איל פו. בה חמש מטופלות חוזרות ביחד איתה אל בית החולים בלינסון בו הן עברו ניתוח שחזור שדיים. ומספרות על החיים שאחרי.

זמנים מודרנים. 20/10 ידיעות אחרונות.

ראיון עם ד"ר שגית משולם בנושא אפקט אנג'לינה. אנג'לינה ג'ולי עברה כריתת שד מניעתית ובעקבותיה נשים רבות בעלות הגן, מתעניינות באפשרות של כריתה מניעתית. ד"ר משולם מסבירה מה המשמעויות האסתטיות של ניתוח לשחזור שד לאחר כריתה.

הראיון התקיים ב 22.5.13 בקול הים האדום.

שגית משולם עונה על 5 שאלות בנוגע לשחזור שד לאחר כריתה: כמה ישראליות שעברו כריתה עוברות שחזור שד? באילו מצבים מומלצת כריתה מלאה ושחזור, ומתי ניתן להסתפק בכריתה חלקית בלבד? האם מומלץ לבצע שחזור שד בזמן הניתוח להסרת הגידול או רק בתום הטיפול? במה שונה שד משוחזר משד מוגדל? מה הם השיקולים המנחים את המנתח לבחור בין שתל סיליקון לבין שתל מרקמה עצמונית? 

פורסם בעיתון לאישה- אוקטובר 2013

תהליך שחזור השד לאחר כריתתו או הוצאת גידול סרטני ממנו משתדרג. דר' שגית משולם, כירורגית פלסטית האחראית על תחום שחזורי השד בבילינסון, מביאה בשורות מהשתלמותה בתחום בטורונטו: "מגוון השיטות הקיימות כיום לשחזור של השד בעקבות כריתה מלאה או חלקית מאפשר תוצאות טובות יותר ושביעות רצון גבוהה של המטופלות".

פורסם בעיתון הארץ 

כריתת שד חלקית או מלאה, שחזור שד עם משתל סיליקון, שחזור שד עם רקמות מגוף האשה, שחזור מיידי או שחזור מאוחר. המושגים בהם פוגשת אישה שחולה בסרטן השד. כריתת שד היא חוויה קשה ולעיתים אף טראומתית לאשה. מעבר לקושי הפיזי הכרוך בניתוח תחת הרדמה כללית ולאחריו תקופת החלמה לא פשוטה, קיים גם הקושי הנפשי שכרוך בניתוח.

פורסם בעיתון הארץ בתאריך 25/10/11

יותר ויותר חולות סרטן מחליטות לעבור שחזור שד תוך כדי כריתה. למי זה מתאים? מהן השיטות המקובלות? ומדוע כדאי להפגין אסרטיביות מול קופות החולים?.....דר' שגית משולם, כירורגית פלסטית מומחית בשחזורי שדיים במרכז הרפואי רבין:"ניתוחים מסוג זה מורכבים וארוכים יותר, וההחלמה מהם ממושכת יותר, אבל הם מספקים תוצאות קוסמטיות מוצלחות ביותר".

פורסם בעיתון לאישה

מהנשים שמשחו את עיניהן בפוך בימי קדם ועד לגברי הבארוק, חובשי הפאות הלבנות, מהאייטיז הססגוניים ועד לאלף השלישי ולחזרה למראה הטבעי. הכירורגיה הפלסטית מותחת בעשורים האחרונים את הגבולות ומאפשרת- לא רק שינוי קוסמטי ואופנתי, אלא גם שדרוג המראה מקצה לקצה. הכל על מגמות וטרנדים בניתוחים פלסטיים. מאת: דר' שגית משולם

פורסם בעיתון לאישה

דר' שגית משולם דרזון, מומחית בכירורגיה פלסטית, המרכז הרפואי רבין, בילינסון, עונה על שאלות:
פצע בעור שלא נרפא יותר משלושה חודשים מחייב בירור. לעיתים נראה שהאזור מחלים, ואז התופעה חוזרת כעבור כמה ימים או שבועות. בהרבה מהמקרים האלה מדובר בגידולי עור שכיחים...

פורסם בעיתון מנטה

ראיון עם דר' שגית משולם בתוכנית הטלויזיה  "מילון היופי",  שגית  מסבירה כיצד עושים הגדלת חזה והרמת חזה שתתאים לגוף גם אחרי שנים רבות ומה צריך לשקול לפני שעושים ניתוח הגדלת חזה.

"מילון היופי"- 2/4

לצפיה

ד"ר שגית משולם, מומחית בכירורגיה פלסטית מסבירהבתוכנית "מילון היופי"  כיצד עושים הגדלת שדיים והרמת שדיים שתתאים לגוף גם אחרי שנים רבות ומה צריך לשקול לפני שעושים ניתוח הגדלת חזה. 2 אפריל 2014

לצפיה

לרגל חודש המודעות, דר' שגית משולם התארחה בתכנית חיים בריא של פרופסור רפי קרסו בנושא כריתת שד, כריתה מניעתית, השאלות העולות לפני הליך הכריתה ואילו פתרונות חדשים עומדים בפני המטופלות כיום. 

ערוץ 10, חיים בריאים 23/10/2013

לצפיה

ד"ר שגית משולם-דרזון מתראיינת לתכנית העיקר הבריאות של רדיו דרום ומספרת על עצמה, על מומחיותה ככירורגית פלסטית המתמחה בשחזורי שדיים וניתוחי שדיים.

רדיו דרום- 7/72013

לצפיה

דר' שגית משולם מתארחת בתוכנית הבוקר "איזה יופי" .ובשיחה אינטימית ונעימה עם המנחה סופי צדקה היא מספרת על ניתוחי החזה הקיימים: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה וכד' .

התוכנית שודרה בתאריך 28/2/2012

 

לצפיה